aaainzerce.cz

     
Reklama : Finance-On-Line.cz - finance pro vás ... a na cokoliv

Pridavani komentaru je chraneno proti spamu. Protoze zrejme nemate zapnuty Javascript, je nutne, abyste doplnili do nasledujiciho policka posledni slovo prislovi: Kazdy pes, jina ...Inzerce
Veškerá inzerce, vč. fota je zdarma. Rovněž tzv. Komerční či Podnikatelská inzerce je zdarma. Placenými jsou pouze níže uvedené nadstandardní služby. Počet inzerátů není omezen. Jeden inzerent může podat třeba sto inzerátů, pokud jimi prodává např. sto různých aut či nemovitostí. Nedovolena je pouze inzerce v nepříslušných rubrikách a opakovaná, obsahově stejná inzerce, která obtěžuje čtenáře, nuceného číst dva či více stejných inzerátů téhož inzerenta za sebou a samozřejmě znevýhodňuje ostatní inzerenty.
* zařadit do rubriky: Upozornění!! při změně rubriky se vymažou data z formuláře!!!
Chcete rubriku vybrat přes úplný přehledný seznam rubrik.
zvolená rubrika není zadána (vyberte prosím z nabídky výše)
Inzerát lze podat pouze jednou, a to do rubriky, do které dle své obsahu přísluší. Inzerát stejného obsahu může inzerent podat pouze pokud se takový jeho inzerát již nenachází na první straně rubriky, do které jej podává. Inzerce podaná v rozporu s tímto pravidlem bude přeřazena nebo vyřazena. Uvedené neplatí v případě, kdy inzerát podáte s jakoukoliv nadstandardní inzertní službou. Zveřejnění inzerce podané v rubrice AAA Speciál podléhá schválení redakcí; z obsahu inzerátu musí jednoznačně vyplývat výhodnost prodeje, zejména závaznost cenové nabídky.
 
titulek:   (50 znaků)
Titulkem, který je zvýrazněn, můžete uvést inzerát.
 
* text inzerátu :
   (povinný) (zbývá znaků)
Z textu inzerátu v délce maximálně 250 znaků (včetně mezer), musí být zřejmé, co je předmětem inzerce. Text nesmí obsahovat žádné kontaktní údaje, jako telefony, e-mail či internetovou adresu - URL. Kontaktní údaje zadáte níže a budou zveřejněny s inzerátem. V textu zadané kontaktní údaje budou vymazány, případně inzerát bude vyřazen.

foto : vložte až na další straně (koncovka *.jpg,*.gif nebo *.zip max.40kB)

region :  ((povinný) odkud podáváte inzerát; nebude zveřejněno)
region :  (kam je zaměřen účinek inzerátu; bude zveřejněno)
OSOBNÍ ÚDAJE
Uvedení osobních údajů ponecháme na Vaší úvaze. Povinně musíte zadat pouze telefon nebo e-mail. Údaje, které zde zadáte budou zveřejněny, pokud nezrušíte aktivaci (zaškrtnutí) u údaje. Zde zadávané osobní údaje zásadně neuvádějte v titulku či textu inzerátu; údaje budou z titulku i popisu odstraněny případně nebude inzerát zveřejněn.

jméno a příjmení: 
email:  (povinný tel nebo email, zadáním bude zveřejněn)
tel 1:  (zadáním bude zveřejněn)
tel 2: 
adresa: 
url:  (bez http://)
Internetová adresa URL nesmí být směrovaná na URL www stránky, jejímž jediným účelem je přesměrovaní na jinou URL, tedy adresa konečné www stránky je ve skutečnosti jiná než zadaná. Inzerát s takovou URL bude bez dalšího vyřazen. Uvedené neplatí v případě, kdy inzerát podáte s jakoukoliv nadstandardní inzertní službou.
IČ:
Uvádění IČ má význam pokud jste registrováni, případně se zaregistrujete, v našem katalogu firem (www.aaafirma.cz). Zadáte-li po registraci IČ u kteréhokoliv našeho projektu, zobrazí se u jeho odkazu nebo inzerátu nápis –FIRMY-, kdy po jeho odkliknutí budou k dispozici veškeré vámi v katalogu firem zadané kontaktní a další informace, -INZERCE- nebo –FINANCE-, pro zobrazení všech vámi zadaných inzerátů na těchto projektech, -WWW- zobrazí všechny vaše odkazy v katalogu www – stránek, -E-SHOP- otevře vámi zadaný e-shop, -AUTOMOTO- nabídku vozidel a REALITY nabídku nemovitostí, pokud se v katalogu firem navíc zaregistrujete jako auto-moto bazar nebo realitní kancelář, kdy tuto nabídku můžete navíc prezentovat, jako vlastní www – stránky Tím bude vaše prezentace na zcela propojena na všech našich projektech, a propagace vašich aktivit se stane maximální. A to vše zcela ZDARMA a NAPOŘÁD.

Ukázka propojení a sjednocení projektu je k nahlédnutí = Z D E = , ukázka užití firemní prezentace jako vlastních www stránek = Z D E =
Charakter inzerce
chci inzerát zdarma (nemáte možnost zvýraznění inzerátu)
chci inzerát s nadstandardními službami (50Kč) (do rámečku, tučné písmo, podklad, dvojnásobné písmo, garantovaná pozice)
Placené doplňky k inzerátu
Chcete efektivněji inzerovat ? Využijte možnosti pozičních inzerátů : (vyberte jen jednu možnost)
vždy na 1.pozici na 1.straně příslušné rubriky (500Kč + 50Kč)
vždy na 2.pozici na 1.straně příslušné rubriky (350Kč + 50Kč)
vždy na 1.straně příslušné rubriky (200Kč + 50Kč)

Chcete zvýraznit váš inzerát, využijte níže uvedené možnosti, kdy jednotlivé typy zvýraznění lze vzájemně kombinovat (lze použít i k výše uvedeným pozičním inzerátům)
Zajímali vás vzhled jednotlivých typů zvýraznění, klikněte u každého typu na náhled
do rámečku (30 Kč) (náhled)
tučné písmo (30 Kč) (náhled)
podklad (60 Kč) (náhled)
dvojnásobné písmo (60 Kč) (náhled)
paušální inzerát: ne
cena za nadstandardní služby:
Přečtěte si prosím Všeobecné smluvní podmínky a Podmínky a ceník inzerce, kdy stisknutím tlačítka -POKRAČOVAT- tyto podmínky přijímáte.


  • cena za jedno vydání inzerátu je 50 Kč
  • doba zobrazování komerčního inzerátu je dní, poté bude z databáze vymazán
  • povinné údaje inzerátu : zařadit do rubriky, text inzerátu, jméno (název firmy), adresa
  • chcete-li vložit foto, musí být ve formátu (koncovka) .jpg, .gif nebo .zip o maximální velikosti 40kB. Jiné formáty a větší velikosti než 40kB nebudeme akceptovat


Máte-li jakékoliv potíže s vložením inzerátu nebo obrázku nebo jakýkoliv dotaz, obraťte se, prosím, na naši redakci redakce@aaainternet.cz


                                                                                                                                                                                                                                  


Reklama : Nová práce, pracujte za evropské peníze, pracujte na netu.
 


Copyright© 2002 - 2019, AAANET.CZ s.r.o., 440 01 LOUNY IČ: 253 86 751 Telefon: + 420 774 685 511 Email: redakce@aaainternet.cz
Všechna práva vyhrazena
     

TOPlist